Wybielanie gabinetowe

Usługa wykonywana jest w placówkach:

Zapraszamy do kontaktu:
tel. 56 62 259 25
kom. 502 451 146
Zapraszamy do kontaktu:
tel. 56 648 00 31
kom. 502 451 233
Zapraszamy do kontaktu:
tel. 52 307 00 25
kom. 570 343 200

BlancOne® Click

BlancOne® CLICK to preparat do szybkiego wybielania, kierowany do osób, które chcą w szybki i bezbolesny sposób uzyskać bielszy uśmiech po zabiegu higienizacji stomatologicznej.  Wystarczy jedynie 10 minut, aby uzyskać zaskakujące efekty i jaśniejszy wygląd Twoich zębów! BlancOne® CLICK to również doskonały wybór dla osób, które nigdy nie miały jeszcze wybielanych zębów. Jest również doskonałym wyborem dla osób obawiających się nadwrażliwości pozabiegowej. Chociaż wszystkie produkty z linii BlancOne praktycznie nie powodują problemu nadwrażliwości, to BlancOne® CLICK jest  z pewnością najdelikatniejszy.

Zalety preparatu BlancOne® CLICK

 • nie powoduje nadwrażliwości
 • zabieg trwa tylko 10 minut
 • nie wymaga zabezpieczania dziąseł
 • może być stosowany zaraz po higienizacji
 • nie powoduje odwodnienia pozostawiając zęby gładkie  i błyszczące
 • rozsądnie skalkulowana cena
 • efekt wybielania utrzymuje się średnio do 8 tygodni*

Koszt usługi – 350 zł

Po wymieszaniu dwóch składników BlancOne® CLICK, substancji wybielającej i aktywatora, nanosi się żel na zęby i naświetla specjalną lampą emitującą niebieskie światło przez 10 minut. Dzięki uniakatowemu składowi, odpowiedniej gęstości i wykorzystaniu energii światła uwalniany tlen nie jest przenoszony na zewnątrz (żel puchnie), ale pozostaje uwięziony w żelu i jest całkowicie przenoszony w kierunku szkliwa. Dzięki specjalnemu mechanizmowi działania BlancOne® CLICK umożliwia skuteczne wybielanie przy użyciu niskiego stężenia nadtlenku wodoru. BlancOne® CLICK, w przeciwieństwie do wielu preparatów wybielających na rynku, nie powoduje odwodnienia szkliwa ani nadwrażliwości. Podobnie jak wszystkie produkty BlancOne® nie zawiera składników znoszących nadwrażliwość ani remineralizujących. Poproś dentystę lub higienistkę dentystyczną o użycie BlancOne® CLICK za każdym razem kiedy poddajesz się zabiegowi higienizacji. Biały i rozświetlony uśmiech uzyskasz spędzając w fotelu jedynie 10 minut dłużej! Zapoznaj się również z możliwościami przedłużenia efektu wybielania, które możesz osiągnąć sam stosując produkty BlancOne® STICKoraz BlancOne® DUETTO.

BlancOne® Touch

BlancOne® TOUCH to preparat, który ma zapewniać delikatne i skuteczne wybielanie zębów. Jest produktem przeznaczonym do użytku w gabinecie, wykorzystującym niskie stężenie nadtlenku, tak jak produkty do wybielania w domu. Stosując BlancOne® TOUCH możesz mieć natychmiast bielszy i jaśniejszy uśmiech, zamiast czekać 10-15 dni na efekt wybielania nakładkowego.

Zalety preparatu BlancOne® TOUCH:

 • całkowite bezpieczeństwo i komfort
 • cały zabieg to 3 sesje po 8 minut każda
 • brak konieczności zabezpieczenia dziąseł
 • natychmiastowy efekt wybielonych zębów
 • efekt wybielania utrzymuje się średnio do 9 miesięcy*

Koszt usługi – 1 100 zł

Po wymieszaniu dwóch składników BlancOne® TOUCH, składnika wybielającego i aktywatora, żel nanosi się na zęby i naświetla specjalną lampą emitującą niebieskie światło przez 8 minut Dzięki uniakatowemu składowi, odpowiedniej gęstości i wykorzystaniu energii światła uwalniany tlen nie jest przenoszony na zewnątrz (żel puchnie), ale pozostaje uwięziony w żelu i jest całkowicie przenoszony  w kierunku szkliwa. Po zakończonym cyklu usuwa się żel i nanosi na nowo kolejną warstwę. Jedna sesja obejmuje łącznie 3 cyklewybielania. W przypadku wyjściowo ciemniejszego koloru zębów można dodatkowo podczas tej samej sesji przeprowadzić opcjonalny czwarty cykl. BlancOne® TOUCH, podobnie jak BlancOne®CLICK skutecznie wybiela przy użyciu niskiego stężenia nadtlenek karbamidu (16%), nie odwadnia szkliwa i nie wywołuje nadwrażliwości. Jak wszystkie produkty BlancOne® nie zawiera składników znoszących nadwrażliwość ani remineralizujących, co oznacza, że Twoje zęby są zawsze bezpieczne!  BlancOne® TOUCH to kosmetyczny produkt terapeutyczny do wybielania, zgodny z dyrektywą 2011/84/UE.  Opakowanie zawiera zestawy wybielające dla 3pacjentów.