TORUŃ
ul. Chełmińska 21
tel. 56 62 259 25
kom. 502 451 146

Toruń
ul. Dziewulskiego 21
tel. 56 648 00 31
kom. 502 451 233

PAULINA LEWICKA
Lekarz dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz podyplomowo kierunku medycyna estetyczna, certyfikowany lekarz Invisalign, lekarz projektu Falkowski Network.

Będąc pasjonatem ortodoncji, ukierunkowałam swój rozwój głównie na tę dziedzinę, stale podnosząc kwalifikacje dzięki uczestnictwu w wielu kursach, jak i cyklach szkoleniowych – tj. Orthodontic Seminars of California dr. Larry’ego Browna, Orthonavi Superior czy Expertise in Orthodontics and Dentofacial Orthopedics – by w końcu zostać certyfikowanym lekarzem Invisalign.

Jako lekarz Invisalign zdecydowałam się oprzeć prowadzenie leczenia ortodontycznego moich Pacjentów – zarówno dzieci, jak i dorosłych – na metodzie leczenia nakładkowego, co wiąże się z wyborem metody najnowocześniejszej technologicznie, równocześnie skutecznej i bezpiecznej, przede wszystkim też metody komfortowej dla Pacjenta i takiej, którą wybrałam dla samej siebie.

Dodatkową wartość oraz gwarancję wysokiej jakości leczenia stanowi moje przynależenie do grupy lekarzy Falkowski Network w ramach wybrania mojej osoby oraz Centrum Stomatologii Dentus do ścisłej współpracy przez firmę Align – producenta nakładek Invisalign oraz dr. n. med. Mateusza Falkowskiego – lidera metody Invisalign w Polsce. Na co dzień poza ortodoncją zajmuję się stomatologią zachowawczą, w dużej mierze stomatologią dziecięcą oraz chirurgią stomatologiczną, przeprowadzając w razie potrzeby zabiegi w sedacji.

Do każdego z Pacjentów podchodzę indywidualnie i partnersko. Ważne są dla mnie nie tylko potrzeby Pacjenta, ale i jego obawy, którym wspólnie staramy się sprostać – w miłej atmosferze, zgodnie z aktualną wiedzą stomatologiczną i bez bólu.