Stomatolog Bydgoszcz – kompleksowa opieka stomatologiczna

Poszukujesz doświadczonych specjalistów w Bydgoszczy? Klinika stomatologiczna Dentus to miejsce, gdzie priorytetem jest zdrowie jamy ustnej pacjenta. Dysponujemy dwoma nowoczesnymi klinikami – przy ul. Waryńskiego 51 oraz ul. Curie-Skłodowskiej 60. Naszą misję jest zapewnienie pacjentom najlepszej opieki dentystycznej w komfortowych warunkach.

45

LEKARZY
SPECJALSTÓW

4

NOWOCZESNE
PLACÓWKI

30

LAT
DOŚWIADZCZENIA

2 500

ZADOWOLONYCH PACJENTÓW MIESIĘCZNIE

Dentysta Bydgoszcz – jakość, której możesz zaufać

Dlaczego gabinety stomatologiczne Dentus to dobry wybór w Bydgoszczy? Nasza klinika stomatologiczna gwarantuje profesjonalizm, nowoczesne metody leczenia oraz indywidualne podejście do pacjenta. Sprzęt najnowszej generacji i doświadczenie naszych stomatologów sprawiają, że wizyta u nas staje się przyjemnością. Jesteśmy całkowicie samowystarczalni, jeśli chodzi o pomoc stomatologiczną i okołostomatologiczną. Nasi pacjenci mogą korzystać zarówno z najnowocześniejszej diagnostyki, stomatologii zachowawczej, endodoncji, ortodoncji, stomatologii estetycznej, w tym implantów, z ortodoncji, ale także z zabiegów chirurgii szczękowej i fizjoterapii stomatologicznej.

Prywatny Dentysta Bydgoszcz – Indywidualne i Komfortowe Podejście

W Dentus stawiamy na prywatność i komfort naszych pacjentów. Jako prywatna klinika stomatologiczna w Bydgoszczy, dbamy o to, aby każdy pacjent czuł się wyjątkowo i jego potrzeby były zaopiekowane.

Szukasz dentysty w Toruniu? Umów się na wizytę!

Dobry Stomatolog w Bydgoszczy? Wybierz Dentus!

Szukasz dobrego dentysty w Bydgoszczy? Nasza klinika cieszy się uznaniem wśród pacjentów. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz profesjonalizmowi, możesz być pewien, że zdrowie Twojej jamy ustnej jest w rękach najlepszych specjalistów.

Podsumowując, jeśli poszukujesz specjalistycznego i zaufanego stomatologa w Bydgoszczy, Dentus to idealne miejsce. Oferujemy pełen zakres usług dentystycznych, zaczynając od podstawowej opieki, a kończąc na skomplikowanych zabiegach. Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę już dziś!

Nasze usługi
Poznaj ofertę

Stom. Zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

Głównym zadaniem stomatologii zachowawczej i kosmetycznej jest utrzymywanie naturalnie pięknych, zdrowych  zębów do późnej starości.

Profilaktyka

Profilaktyka

Profilaktyka ma za zadanie przeciwdziałać chorobom uzębienia oraz dziąseł.
Odpowiednia higiena naszej jamy ustanej ma istotny wpływ na stan zdrowia naszych zębów.

Endodoncja

Endodoncja

Leczenie kanałowe nie należy do tych lubianych zbiegów dentystycznych. Perspektywa endodoncji (to fachowa nazwa tej procedury) przyprawia nas o dreszczyk.

Chirurgia

Chirurgia

Nowoczesna technologia sprawia, że chirurgia stomatologiczna stale poszerza swój zasięg oraz zwiększa swoją skuteczność.

Implanty

Implanty

Implantologia to najnowocześniejsza dziedzina stomatologii. Zajmuję się uzupełnianiem i odbudowywaniem braków w uzębieniu.

Protetyka

Protetyka – Licówki

Protetyka stomatologiczna to szereg zabiegów stomatologicznych mających na celu odbudową uszkodzonych.

Ortodoncja

Ortodoncja

Tak zwane aparaty wyjmowane stosowane są głównie w leczeniu wad zgryzu u dzieci i młodzieży.

Periodontologia

Periodontologia

Periodentologia w potocznym języku nazywana jest “paradontozą”. Chorobą tą nazywamy schorzenia tkanek otaczających ząb.

RTG

RTG

W naszej pracowni zdjęcie RTG zęba wykonywane jest techniką kąta prostego, dokładne i szczegółowe pojedynczych zębów.

Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca to specyficzny dział, ponieważ wymaga od dentystów odpowiedniego podejścia do małych pacjentów.

Biżuteria nazębna

Biżuteria nazębna

Ekskluzywna biżuteria stomatologiczna Quarkee i Swarovski podkreśli charakter i osobowość oraz będzie doskonałym dodatkiem do najróżniejszych kreacji.

Wybielanie gabinetowe

Wybielanie gabinetowe

BlancOne® CLICK to preparat do szybkiego wybielania, kierowany do osób, które chcą w szybki i bezbolesny sposób uzyskać bielszy uśmiech po zabiegu higienizacji.

Opinie pacjentów o Centrum Stomatologii Dentus w Bydgoszczy

Przekonaj się sam, jakie opinie o nas mają nasi pacjenci! Jesteśmy dumni z pozytywnych rekomendacji i zapraszamy do zapoznania się z nimi na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych. Dla wielu jesteśmy najlepszym centrum stomatologicznym w Bydgoszczy!

Krzysztof Palacz

Z uwagi na ogromny strach jaki mam przed dentystą, szukałem długo gabinetu gdzie pracują profesjonaliści, ostatecznie znajomy polecił mi dentus, od jakiegoś czasu korzystam i jestem w szoku że w ogóle mój strach przed dentystą zanikł.

Zbyszek P.

Byłem tam dwa razy i naprawdę godne polecenia. Z lekarzy tam pracujących mogę śmiało polecić den. Ziółkowską – Goss naprawdę miła pani która zna się na swojej pracy

E. Hanowska

Chciałam serdecznie podziękować dr. J.Gulcz – Zielińskiej, całemu personelowi pomocniczemu i Panu Grzegorzowi Więcławskiemu za wspaniale wykonana usługę. Byłam mile zaskoczona uprzejmością wszystkich Pań i fachowością wykonania.

Edyta Jaczyńska

Z czystym sumieniem mogę polecić Dentus. Wizyta u Pani Ewy Ziółkowskiej była najprzyjemniejszą wizytą u dentysty od wielu lat. Zawsze bałam się chodzić do stomatologów, a teraz wiem, że nie ma czego się bać. Miła atmosfera, profesjonalne podejście do leczenia”.

Jakub Wiśniewski

Szybko i bez kolejki wykonałem zdjęcie RTG, polecam.

Magdalena S.

Profesjonalna obsługa pacjenta. Wizyta umówiona przez znany lekarz.pl Polecam!

Roman Sz.

Bardzo miły personel. Wykonane zabiegu przebiegło sympatycznie. Jest to stomatologia, którą polecam wszystkim 🙂

Paulina G.

Polecam! Najlepszy stomatolog w Toruniu!. Nikt tak jeszcze nie zadbał o moje zęby. Bardzo profesjonalna kadra. Miłe Panie w recepcji, bardzo pomocne Panie asystentki i lekarz, który leczy z powołania. Lepiej nie mogłam trafić.

Sylwia P.

Polecam to Centrum Stomatologiczne. Pani recepcjonistka bardzo uprzejma. Zostałam przyjęta na wizytę tego samego dnia (usunięcie bolącej 8). Terminy w innych placówkach bardzo odległe. Lekarz sprawnie usunął “intruza”.

Małgorzata G.

Pierwsza wizyta córki z bólem zęba u stomatologa przebiegła rewelacyjnie. Udało nam się dostać na wizytę tego samego dnia. Pan Damian ma świetne podejście do dzieci. Córcia zadowolona, ząbek bezboleśnie zaplombowany. Polecamy!

Rtg

Pan Stomatolog Dąbek wspaniały człowiek. Empatyczny, miły i delikatny. Ekstrakcja zęba przebiegła bardzo dobrze, zero bólu. Pani higienistka współpracująca z nim oraz panie w rejestracji również przemiłe 🙂 na pewno wrócę! Gratuluję personelu!

Michał D.

Do Centrum Stomatologii Dentus trafiłem po tym jak mój dentysta zostawił mnie z bólem zęba! Mam do Dentus 70 km. i jadę bo wiem, że problem będzie rozwiązany. Doktor Damian Baranowski bardzo wnikliwie tłumaczy i walczy o to, by leczyć, a nie wyrywać!

Centrum Stomatologii Bydgoszcz – Twoje Miejsce na Zdrowy Uśmiech

Nasze gabinety stomatologiczne, zlokalizowane przy ul. Waryńskiego oraz Curie-Skłodowskiej, to nowoczesne centra stomatologii. Jeśi potrzebujesz kompleksowej diagnostyki jamy ustnej przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego, po której otrzymasz plan leczenia, z harmonogramem i kosztorysem – zapraszamy do nas. Opiekun pacjenta zadba o dobrą komunikację i sprawne zarządzanie procesem leczenia na każdym etapie.

Jeśli szukasz Stomatologa w Toruniu, sprawdź nasze pozostałe gabinety.

Bydgoszcz
ul. Curie-Skłodowskiej 60

tel. 52 307 00 25
kom. 570 343 200
Pon. – Pt: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 14:00

Bydgoszcz
ul. Waryńskiego 51

tel. 52 340 60 80
kom. 502 451 067
Pon. – Pt: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 14:00

DOŁĄCZ DO
NEWSLETTERA

Toruń

ul. Chełmińska 21
tel. 56 62 259 25
kom. 502 451 146

Toruń

ul. Dziewulskiego 21
tel. 56 648 00 31
kom. 502 451 233

Bydgoszcz

ul. Waryńskiego 51
tel. 52 340 60 80
kom. 502 451 067

Bydgoszcz

ul. Curie-Skłodowskiej 60
tel. 52 307 00 25
kom. 570 343 200